Teatr Kultureska

…TO PROFESJONALNY TEATR DLA DZIECI!
Zagraliśmy już setki spektakli dla ponad 120 tysięcy dzieci w całej Polsce i poza granicami naszego kraju!

Oferujemy oryginalne spektakle oparte na autorskim scenariuszu i bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Każdy spektakl opatrzony jest barwną scenografią, niepowtarzalnymi ręcznie robionymi kostiumami i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Scenariusze przepełnia dobry humor, który gwarantuje dzieciom, a także całym rodzinom, świetną zabawę. Nasze zabawne postaci zyskały aprobatę już dziesiątek tysięcy dzieci. Dzięki formie scenicznej, jaką jest spektakl interaktywny, nasze widowiska angażują dzieci w różnorodne zadania i uczą poprzez zabawę. W naszym teatrze pracują profesjonalni aktorzy z doświadczeniem w kontaktach z najmłodszym widzem.

…TO WYJĄTKOWE SPEKTAKLE TEATRALNE!
Nasze spektakle zabierają dzieci w podróż po świecie bohaterów bajek, przeżywających wesołe i jednocześnie przejmujące perypetie. Choć są to postaci z bajek, to ich losy przypominają codzienne dylematy każdego z nas. Dlatego też wspólnie z dziećmi będziemy rozwiązywać sceniczne zagadki i wyciągać całkiem pozateatralne wnioski. Każde spotkanie z naszym zespołem teatralnym stanowić będzie nie tylko wartościową lekcję, ale także podaruje dzieciom niezapomnianą zabawę i dużą dozę humoru. Nasze sztuki kierujemy do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, tj. w wieku 3-11 lat.

…TO NAJLEPSZE W POLSCE SPEKTAKLE EKOLOGICZNE!
Jesteśmy teatrem, który prowadzi w całej Polsce edukację ekologiczną dzieci poprzez autorskie spektakle ekologiczne. Tematy ekologiczne w interesujący sposób wplecione są w fabułę spektakli. Ponadto w ramach spektakli organizowane są liczne zabawy i interakcje z dziećmi, dzięki którym mają one okazję poszerzyć swoją świadomość ekologiczną.

Profil FB teatru, strona www teatru

Tekst i materiały fotograficzne – materiały promocyjne teatru pochodzą ze strony www lub profilu FB teatru.Udostępnij